Bowenova technika – speciální ošetření kolenního kloubu

Vedoucí akce:
Začátek:
23.04.2017 - 09:00 h
Konec:
23.04.2017 - 15:30 h
Místo konání:
Cena:
1290,- Kč (nevratná záloha 1290,-Kč)
,- € (nevratná záloha ,-€)


Bowenova technika – speciální ošetření kolenního kloubu

Myofasciální technikou podle Bowena pomáháte tělu vrátit se k původnímu – správnému nastavení. Během působení negativních vlivů se tělo musí přizpůsobit a jeho náhradní programy i po odeznění potíží přetrvávají. Tělo potřebuje pomoci, aby dořešilo odložené problémy. V praxi je žádoucí začínat vždy základním ošetřením celého těla a k němu přidat jedno specializované ošetření podle potíží. Takto jsou také pojaty naše kurzy.

Koleno je tak namáhaný kloub, že se tato potíž vyhne jen málokterému člověku – dříve, či později přijde. Mnoho lidí Vás vyhledá s žádostí o pomoc. Naučte se vše z Bowenovy techniky ke KOLENNÍMU KLOUBU a pochopte, jak tento kloub ošetřit a ušetřit potíží jeho správným nastavením při zátěži.

Obsah:

  • Teoretická část: Vliv ošetření na funkci kolenního kloubu.
  • Praktická část: Komplexní ošetření měkkých tkání souvisejících s funkcí kolenního kloubu. Použití po úrazech, při bolestech, po operacích, zařazení při rehabilitaci a fyzioterapii kolenního kloubu.

S sebou:

  • pohodlné oblečení, přezůvky, polštářek, lehkou deku, psací potřeby, pití.

Strava a ubytování:

  • prezentace první den od 8:30 hod.
  • první den od 9:00 hod. do 15:30 hod.
  • stravu nezajišťujeme
  • ubytování lze domluvit

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře. Na akce je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení plného kurzovného. Na základě přihlášky Vám budou zaslány podrobné informace o platbě. Zaplacením kurzovného účastník přijímá Obchodní podmínky poskytovatele kurzu.

AKCE! – Při současné přihlášce na Základní kurz – SLEVA 370,- Kč ze součtu kurzovného.

Přihlášku a podrobnosti také naleznete na webovým stánkách lektorky – zde.

Comments are closed.