Bowenova technika – základní kurz

Vedoucí akce:
Začátek:
24.11.2017 - 12:00 h
Konec:
25.11.2017 - 16:30 h
Místo konání:
Cena:
2490,- Kč (nevratná záloha 2490,-Kč)
,- € (nevratná záloha ,-€)


Bowenova technika – základní kurz

Jak by se Vám líbilo pomáhat lidem, aniž byste se u toho museli dřít? Je to možné a můžete se to naučit. Tento základní kurz Bowenovy techniky obsahuje ošetření celého těla, kterým dokážete pomoci při mnoha potížích. Podle slov absolventů tato technika splňuje vysokou účinnost a malou fyzickou náročnost. Přijďte, skončíte s námahou a budete se těšit z pomoci svým klientům či blízkým.

Nejefektivnější je použít techniku okamžitě po jakémkoliv lehčím poranění (luxace, nárazy, pády, pohmožděniny apod.) a zabránit tak dalšímu rozšíření řetězení do těla. Toto je možné během všedních denních činností a především při sportu.

Během působení negativních vlivů se tělo musí přizpůsobit a jeho náhradní programy i po odeznění potíží přetrvávají. Tělo potřebuje pomoci, aby dořešilo odložené problémy. V praxi je žádoucí začínat vždy základním ošetřením celého těla a k němu přidat jedno specializované ošetření podle potíží. Takto jsou také pojaty naše kurzy.

Kurz je určen laické i odborné veřejnosti. Každému se dostane informací podle jeho potřeb. Důraz je kladen především na precizním zvládnutí techniky Bowenova hmatu a přesného místa aplikace.

Technika se používá při přetížení svalů, ale také u závažnějších onemocnění, jako jsou pooperační stavy nejen pohybového aparátu, rehabilitace po fixacích, ošetření jizev, CMP, paréz a mnoho dalšího.

Kurz uzavírá předání osvědčení o absolvování.

Obsah:

  • Teoretická část: Zásady ošetření, indikace, kontraindikace, princip působení hmatů. Jak kombinovat a zařazovat Bowenovy hmaty do širokého spektra jiných technik.
  • Praktická část: Důraz je kladen na precizní zvládnutí základního hmatu. Následuje nácvik základní sestavy pro celé tělo: dolní část těla, horní záda, střední záda, krk s rameny a koleno, které již umožňují řešit širokou paletu potíží. Jsou základním kamenem všech ostatních specializovaných ošetření.
  • Tento kurz je podmínkou pro účast na specializovaných workshopech.

S sebou:

  • pohodlné oblečení, přezůvky, polštářek, lehkou deku, psací potřeby, pití.

Strava a ubytování:

  • prezentace první den od 11:30 hod.
  • první den od 12:00 hod. do 18:00 hod.
  • druhý den od 9:00 hod. do 16:30 hod.
  • stravu nezajišťujeme
  • ubytování lze domluvit

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře. Na akce je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení plného kurzovného. Na základě přihlášky Vám budou zaslány podrobné informace o platbě. Zaplacením kurzovného účastník přijímá Obchodní podmínky poskytovatele kurzu.

Přihlášku a podrobnosti také naleznete na webovým stánkách lektorky – zde.

Comments are closed.