Myofasciální technika podle Bowena – 1. úroveň

Vedoucí akce:
Začátek:
11.11.2016 - 12:00 h
Konec:
13.11.2016 - 16:00 h
Místo konání:
Cena:
2900,- Kč (nevratná záloha 2900,-Kč)
,- € (nevratná záloha ,-€)


Myofasciální technika podle Bowena – 1. úroveň

Myofasciální technika podle Bowena pracuje se svaly, nervy, šlachami, vazy a především fasciemi. Působení je nejen lokální, ale také pomáhá tělu vrátit se k původnímu nastavení. Podporuje tělo v dořešení odložených problémů. Přeneseně nebo i přímo ovlivňuje vnitřní orgány a tak celkový stav organizmu.
Kurz je určen laické i odborné veřejnosti, máme dobré zkušenosti s takto smíšenými kurzy. Každému se dostane informací podle jeho potřeb. Důraz je kladen především na precizním zvládnutí techniky Bowenova hmatu a přesného místa aplikace.
Je možno kombinovat a zařazovat Bowenovy hmaty do širokého spektra jiných technik. Řazení a vhodnost kombinací je také součástí probírané látky.
Velmi zásadní možností techniky je možnost autoterapie jak pro terapeuta, tak pro pacienta, kdy je nejefektivnější použít techniku okamžitě po jakémkoliv lehčím poranění (luxace, nárazy, pády, pohmožděniny apod.) a zabránit tak dalšímu rozšíření řetězení do těla. Toto je možné během všedních denních činností a především při sportu.
Technika se používá při jednodušších případech přetížení svalů, ale také u závažnějších onemocnění, jako jsou pooperační stavy nejen pohybového aparátu, rehabilitace po fixacích, ošetření jizev, CMP, paréz a mnoho dalšího.
V rámci kurzu je vyhrazen čas na opakování probraných ošetření. Kurz uzavírá předání osvědčení o absolvování.

S sebou:

  • pohodlné oblečení, přezůvky, polštářek, lehkou deku, psací potřeby, pití.

Strava a ubytování:

  • prezentace první den od 11:30 hod.
  • první den od 12:00 hod. do 18:00 hod.
  • druhý den od 9:00 hod. do 17:00 hod.
  • třetí den od 9:00 hod. do 16:00 hod.
  • stravu nezajišťujeme
  • přestávka na oběd je hodinu až hodinu a půl, ve všední dny je možno zajít na oběd do vegetariánské a makrobiotické restaurace, která se nachází v domě, v blízkém okolí je několik dalších typů restaurací
  • ubytování lze domluvit

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře. Na akce je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení plného kurzovného. Na základě přihlášky Vám budou zaslány podrobné informace o platbě. Zaplacením kurzovného účastník přijímá Obchodní podmínky poskytovatele kurzu.

Comments are closed.