ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

Kraniosakrální terapie

Výuka, kterou jsem zažila na semináři Kraniosakrální terapie pro mě byla velikým darem. Propojení výuky s prací na sobě je to nejvíc, co bych si mohla přát a dostala jsem to. Byla jsem přiváděna jemně k vědomí každé vteřiny a já jen žasla, jak to jde také vahou 5g, ale jak to o to lépe a silněji otevírá možnosti. Takže zjištění, že 5g se dá používat i třeba ve vztahu k sobě a ne jen v CTS ošetření klienta si odnáším jako bonus.
Naprosté bezpečí skupiny mi připomínalo dělohu, kde se líhnou facilitátoři CST. Zkušenosti a postřehy z praxe jsou pro mne dalším velkým plus pro mou práci.
Děkuji a je mi jasné, že tím nic neskončilo, spíš začalo.

RomanaTieto kurzy treba zažiť a neviem o nich písať. Aj keď som prešiel všetky stupne 2x vždy tam zažijem niečo nové a tak nádherné. Je to pôžitok pre telo, myseľ aj pre srdce.
Som z každého kurzu stále ohúrený.

TomášKurz Kraniosakrálnej terapie mi priniesol samú seba. A pomohol mi ponárať sa do hlbín svojho tela a objavovať, čo sa v každej vyvstávajúcej chvíli deje a dovoliť si to, čo práve je. Edukácia v rovine odbornej, anatomické vzťahy a kooperácie. Vďaka, kurz má svoju silu a hĺbku.

VeronikaDěkuji za důkladné objasnění teorie, za praktické zkušenosti , za trpělivost, důslednost a energii. Již po prvních stupních jsem si uvědomovala změnu ve svém chování, vystupování, myšlení i cítění.
Je ve mně klid, pokoj, radost, mám pocit, jako bych se  nějak roztáhla do prostoru, ale přitom  jsem nohama na zemi , jistější , rozhodnější . Moje malá vnučka mne dnes nádherně přivítala,  pak mne chytla za ruku, že si jdeme hrát. Pes a kočka se ode mne nehnou, moje tříletá fenečka dělala  blbiny do vyčerpání. I můj muž je od mého příjezdu domů nějaký vyměněný.

VěrkaĎakujem za všetko . Za to že som si mohla krásne zajačať, že teraz som si mohla spraviť dohodu s mojim veľkým EGOM, počúvam a pozorujem …Za radosť zo života.

Angelika


Vedoucí akce: Mária Turiničová
Klient: Více klientů
Datum: 18.6.2014

Comments are closed.