Bílá, stříbrná a platinová esence

Vedoucí akce:
Začátek:
17.02.2016 - 10:00 h
Konec:
21.02.2016 - 17:00 h
Místo konání:
Cena:
6400,- Kč (nevratná záloha 2000,-Kč)
235,- € (nevratná záloha 75,-€)


Bílá, stříbrná a platinová esence

Důvěra, osobní vůle, stabilita, jasnost, prožitek přítomnosti
Na semináři pracujeme s tématy, které přináší do našeho života důvěru, stabilitu, prožitek přítomnosti a otevírají přístup k naší jasnosti. Jsou to kvality nám vlastní a přirozené, přesto k nim v životě nemáme vždy přístup. Pokud si kladete otázky týkající se těchto kvalit, ale nenacházíte odpovědi, je důležité podívat se na to, s jakým tématem jsou spojeny. Důvěra má co do činění s našim otcem, protože on je první, který nám ukazuje svět. Možná on sám ho vnímal jako nebezpečný, možná tam nebyl, když ho bylo potřeba, a je i mnoho dalších možná. Důvěra nám dává „uvolněnou jistotu“, pokud jsme v přirozeném kontaktu s naším bytím, je uzemněná, nápaditá a oddaná. V učení Diamond Logos reprezentuje tyto kvality bílá esence bytí. Další kvalitou, které se na tomto semináři věnujeme, je kvalitu osobní vůle. Je to touha a rozhodnutí žít svůj vlastní život podle sebe. Společně s tím pak přichází kvalita skutečného uvolnění a hluboké relaxace. V učení Diamond Logos reprezentuje tyto kvality stříbrná esence bytí.

S sebou:

  • pohodlné oblečení, přezůvky, polštářek, lehkou deku, psací potřeby, pití.

Stravu a ubytování:

  • ubytování s plnou penzi se platí na místě 37 €/den (ubytování se slevou 25% – 18 €/noc, plná penze se slevou 20% – 18 €/den, místní poplatek 1 €/den); cena se mění při požadavku na přistýlku, sám na pokoji nebo při neobjednání plné penze
  • prezentace a ubytování první den od 8:30 hod. na recepci penzionu
  • začátek první den v 10:00 hod.
  • ukončení poslední den v 17:00 hod.
  • překlad z angličtiny zabezpečen

Přihlášky na výcvik zasílejte prostřednictvím formuláře. Na jejím základě Vám budou zaslány podrobné informace o platbě zálohy.

Comments are closed.