Černá esence

Vedoucí akce:
Začátek:
17.08.2016 - 10:00 h
Konec:
21.08.2016 - 17:00 h
Místo konání:
Cena:
6400,- Kč (nevratná záloha 2000,-Kč)
235,- € (nevratná záloha 75,-€)


Černá esence

Černá esence – pravda, skutečná sila, intuice a pokoj
Zažívání vnitřního klidu, míru a prostoru, skutečné síly v sobě, s humorem a v pravdě Tématem semináře je kvalita pravdy, pravé síly, klidu, míru a nekonečného prostoru. Všichni známe hluboké strachy. Někdo se více bojí o přežití, někdo o bydlení, o práci. Žijeme v obavě, že nenajdeme toho pravého partnera pro život nebo ten stávající partner odejde, nebude nás dost milovat. Bojíme se o děti, bojíme se, že něco nezvládneme, máme strach z budoucnosti. A ze všeho toho velkého strachu často manipulujeme sebe, děti, partnery a celé okolí… Pojďme se společně podívat na největší strachy, které nás ovládají – strach ze života, sexuality, strach ze smrti i strach ze zneužití. Máme tendenci před ním utíkat, ale tímto způsobem nemáme šanci zvítězit, strach je vždy mocnější. Mezi témata semináře patří také humor. Dopřejeme si komfort našemu strachu čelit s humorem, podívat se na témata, která nás trápí s odstupem a nadhledem. Během naší společné práce se nám otevře možnost náš strach transformovat pomocí kvality vnitřního míru a prostoru, který v učení Diamnod Logos reprezentuje černá esence bytí. S její pomocí se naučíme také uvidět manipulaci svoji i druhých, osvobodit se od ní a pocítit svoji pravou velikost v celé naší síle a kráse.

S sebou:

  • pohodlné oblečení, přezůvky, polštářek, lehkou deku, psací potřeby, pití.

Stravu a ubytování:

  • ubytování s plnou penzi se platí na místě 37 €/den (ubytování se slevou 25% – 18 €/noc, plná penze se slevou 20% – 18 €/den, místní poplatek 1 €/den); cena se mění při požadavku na přistýlku, sám na pokoji nebo při neobjednání plné penze
  • prezentace a ubytování první den od 8:30 hod. na recepci penzionu
  • začátek první den v 10:00 hod.
  • ukončení poslední den v 17:00 hod.
  • překlad z angličtiny zabezpečen

Přihlášky na výcvik zasílejte prostřednictvím formuláře. Na jejím základě Vám budou zaslány podrobné informace o platbě zálohy.

Comments are closed.