Chandeliér a Briliantová esence

Vedoucí akce:
Začátek:
11.06.2016 - 10:00 h
Konec:
15.06.2016 - 17:00 h
Místo konání:
Cena:
6400,- Kč (nevratná záloha 2000,-Kč)
235,- € (nevratná záloha 75,-€)


Chandeliér a Briliantová esence

Naplnění tužeb našeho bytí a oslava života. V předchozích seminářích jsme poznávali a zkoumali strukturu svého ega. Krok za krokem jsme procházeli odpoutáváním se od nadvlády těch svých částí, které nás podmaňují a předurčují náš život. Dívali jsme se na místa, která nám bránila a brání prožívat vlastní život, na místa tzv. děr, které vznikly v období prenatálu a raného dětství. „Znovuobjevili“ jsme aspekty naší esence. Tyto aspekty stále poznáváme, ochutnáváme, zažíváme a začleňujeme zpět do svého života. Nyní máme před sebou další krok. Na tomto semináři, nazvaném Chandelier, zaměříme pozornost na naše skutečné potřeby. Jsou to potřeby přicházející z našeho bytí, potřeby naší duše. Uvidíme, jak skutečný náš život může být. V běžném životě si nejsme vědomi toho, jak náš život tvoříme, běžně nerozeznáváme, odkud přichází například naše touha, je-li to touha naší duše nebo touha naší osobnosti – ega … Pojďme se tedy naučit rozeznávat; pojďme objevovat a najít naše skutečné potřeby. Potom se náš život může stát radostným tancem, opravdovou oslavou… Součástí budou meditace s briliantovou esencí, která nám přináší kvalitu jednoty, zaměřenosti a podporuje inteligenci našeho těla, emocí a mysli. Tento seminář je nadstavbový a je určen pouze pro ty z vás, kteří jste s námi absolvovali všechny esence.

S sebou:

  • pohodlné oblečení, přezůvky, polštářek, lehkou deku, psací potřeby, pití.

Stravu a ubytování:

  • ubytování s plnou penzi se platí na místě 37 €/den (ubytování se slevou 25% – 18 €/noc, plná penze se slevou 20% – 18 €/den, místní poplatek 1 €/den); cena se mění při požadavku na přistýlku, sám na pokoji nebo při neobjednání plné penze
  • prezentace a ubytování první den od 8:30 hod. na recepci penzionu
  • začátek první den v 10:00 hod.
  • ukončení poslední den v 17:00 hod.
  • překlad z angličtiny zabezpečen

Přihlášky na výcvik zasílejte prostřednictvím formuláře. Na jejím základě Vám budou zaslány podrobné informace o platbě zálohy.

Comments are closed.