Prožitkový Enneagram

Vedoucí akce:
Začátek:
20.01.2016 - 10:00 h
Konec:
24.01.2016 - 17:00 h
Místo konání:
Cena:
6400,- Kč (nevratná záloha 2000,-Kč)
235,- € (nevratná záloha 75,-€)


Prožitkový Enneagram

9 tváří duše – rozpoznej svoje typické obranné vzorce a skutečné kvality
Enneagram je typologie osobnosti, která popisuje devět různých osobnostních typů, myšlenkové vzorce, emoční schémata a obranné mechanismy přežití. Podíváme se na naše typické vzorce chování, které nám na jednu stranu zajišťují přežití, na druhou stranu nás oddělují od skutečné radosti, lásky, spontaneity, od našeho skutečného já… Každý typ má svoji stinnou i světlou stránku. Ta stinná je naše nevědomé chování, identifikace s naším egem, kde není prostor pro vnímání srdcem. Ta světlá je vědomí toho, kdo jsem a kontakt se svoji vnitřní podstatou, svoji duší, bytím, existencí. To nám přináší opravdové naplnění, svobodu, lásku a všechny kvality, po kterých toužíme. Většinou se nacházíme někde uprostřed, záleží na úrovni našeho vědomí. Někdy dokonce vidíme to, jak sami sebe svazujeme svým chováním, stále stejné emoce, strach, které nás ovládají, ale neumíme to změnit. Každý typ má jedinečnou kvalitu, a my se zaměříme na její prohloubení a posílení. Je to cesta, která nás přivádí k naší podstatě a pomáhá vyjít z identifikace s naším egem.

S sebou:

  • pohodlné oblečení, přezůvky, polštářek, lehkou deku, psací potřeby, pití.

Stravu a ubytování:

  • ubytování s plnou penzi se platí na místě 37 €/den (ubytování se slevou 25% – 18 €/noc, plná penze se slevou 20% – 18 €/den, místní poplatek 1 €/den); cena se mění při požadavku na přistýlku, sám na pokoji nebo při neobjednání plné penze
  • prezentace a ubytování první den od 8:30 hod. na recepci penzionu
  • začátek první den v 10:00 hod.
  • ukončení poslední den v 17:00 hod.
  • překlad z angličtiny zabezpečen

Přihlášky na výcvik zasílejte prostřednictvím formuláře. Na jejím základě Vám budou zaslány podrobné informace o platbě zálohy.

Comments are closed.