Seminář pro páry

Vedoucí akce:
Začátek:
20.07.2016 - 10:00 h
Konec:
24.07.2016 - 17:00 h
Místo konání:
Cena:
6400,- Kč (nevratná záloha 2000,-Kč)
235,- € (nevratná záloha 75,-€)


Seminář pro páry

Jakým lekcím se učí muži a jakým lekcím se učí ženy? Co přináší do vztahu skutečný muž a skutečná žena? O zralém a nezralém ženství a mužství. Proč si navzájem nerozumíme, i když jsme spolu a vedeme dialog. Často nás zaráží, a my sami narážíme na nedorozumění mezi sebou a svým partnerem/partnerkou. Základem je znát svoje skutečné potřeby a umění vnímat druhého. Umění být otevřená/otevřený pro druhého a přitom respektovat svoje hranice. Jak tedy porozumět druhému a sama/sám sobě, jak vědomě žít ve vztahu a ukončit opakující se partnerská dramata, je jedním z mnoha témat našich seminářů pro páry. V předcházejících seminářích s touto tématikou jsme pracovali s aktuálními tématy párů se záměrem obohatit jejich partnerský život o nový rozměr pochopení, porozumění a lásky.

S sebou:

  • pohodlné oblečení, přezůvky, polštářek, lehkou deku, psací potřeby, pití.

Stravu a ubytování:

  • ubytování s plnou penzi se platí na místě 37 €/den (ubytování se slevou 25% – 18 €/noc, plná penze se slevou 20% – 18 €/den, místní poplatek 1 €/den); cena se mění při požadavku na přistýlku, sám na pokoji nebo při neobjednání plné penze
  • prezentace a ubytování první den od 8:30 hod. na recepci penzionu
  • začátek první den v 10:00 hod.
  • ukončení poslední den v 17:00 hod.
  • překlad z angličtiny zabezpečen

Přihlášky na výcvik zasílejte prostřednictvím formuláře. Na jejím základě Vám budou zaslány podrobné informace o platbě zálohy.

Comments are closed.