Ženský seminář s Martinkou a Mužský seminář s Prasadamem

Vedoucí akce:
Začátek:
29.01.2016 - 17:00 h
Konec:
31.01.2016 - 17:00 h
Místo konání:
Cena:
3000,- Kč (nevratná záloha 1000,-Kč)
110,- € (nevratná záloha 40,-€)


Ženský seminář s Martinkou a Mužský seminář s Prasadamem

Uzdravenie puberťáčky a puberťáka v nás – malá časť programu bude spoločná
Nehledě na to, jestli jsem ženou nebo mužem, tak v sobě nesu ženské i mužské kvality, v některých kulturách to nazývají jin a jang, jinde mužská a ženská energie. Ženské kvality jsou otevřené srdce, láskyplnost, citlivost a intuice, umění dávat a odevzdat se muži. Mužské kvality jsou uzemnění, jasnost, důvěra, plná přítomnost, otevřenost různému dobrodružství. Většinou je jedna část nezralá a druhá je pak dominantní. Proto slýcháváme o mužatkách a mužích v sukni. Toto se odráží ve vztahu i tím, kde žena očekává, že jí partner dotuje svojí mužskou energií a ona může spočinout v mužské otcovské náruči. Muž naopak očekává nekonečnou lásku a uznání maminky. V těchto modelech soužití, velmi rychle přestává fungovat sexualita. Proto potřebujeme uzdravit a posilnit obě naše části a dostat je do rovnováhy. Přirozeně máme tyto kvality rozvinuté podle toho, jaký vztah fungoval v dětství u našich rodičů. Zároveň, pokud jsme jako děti slýchávali, že ženy nebo muži za nic nestojí, zanechá to v nás odraz a sami neuznáváme svého partnera, případně svoji jednu část. Přestože je ženský i mužský seminář ve stejném čase a místě, budeme pracovat odděleně a setkáme se pouze na část sobotního večerního programu.

S sebou:

  • pohodlné oblečení, přezůvky, polštářek, lehkou deku, psací potřeby, pití.

Stravu a ubytování:

  • ubytování s plnou penzi se platí na místě 37 €/den (ubytování se slevou 25% – 18 €/noc, plná penze se slevou 20% – 18 €/den, místní poplatek 1 €/den); cena se mění při požadavku na přistýlku, sám na pokoji nebo při neobjednání plné penze
  • prezentace a ubytování první den od 8:30 hod. na recepci penzionu
  • začátek první den v 10:00 hod.
  • ukončení poslední den v 17:00 hod.
  • překlad z angličtiny zabezpečen

Přihlášky na výcvik zasílejte prostřednictvím formuláře. Na jejím základě Vám budou zaslány podrobné informace o platbě zálohy.

Comments are closed.