Zlatá a červená esence

Vedoucí akce:
Začátek:
13.11.2015 - 10:00 h
Konec:
17.11.2015 - 17:00 h
Místo konání:
Cena:
6400,- Kč (nevratná záloha 2000,-Kč)
235,- € (nevratná záloha 80,-€)


Zlatá a červená esence

Láska, odvaha, vášeň a vitalita.

Červená esence je esence síly a odvahy. Její kvalita se promítá do všech oblastí našeho života. Dává nám odvahu a sílu žít svůj vlastní život, projevovat sebe sama a také svobodně prožívat vlastní sexualitu.
Této esence vitality našeho života se však velmi brzy vzdáváme díky nevědomé touze zažívat blažený stav nám dobře známý z prenatálního období. Stav zlaté esence – dokonalé jednoty je spojený s matkou, kdy jsme jako miminka ještě v děloze života dostávali všechno potřebné bez jakékoliv snahy. Nevědomě se chceme do tohto stavu vrátit a to za vysokou cenu potlačení nás samotných, našeho života, naší pravdy i našich emocí.
Workshop Zlatá a červená esence je zaměřený na prožitek vlastní zkušenosti a přináší novou kvalitu vědomí. Umožní vidět ta místa v nás, kde jsme se identifikovali s našimi matkami, kde splýváme s jejich emocemi, kde se dožadujeme jejich lásky a pozornosti. Přináší uvědomění, jak tuto nevědomou touhu v dospělém věku projektujeme na své partnery i děti. Vytváří prostor důvěry, ve kterém se můžeme navrátit sami k sobě a vykročit do svého vlastního života. Červená esence nám potom v každodennosti umožní žít svůj život svobodně a naplno. Přináší odvahu a sílu oddělit se od starých struktur, které již neslouží našemu vývoji a jedinečnosti. Jejími kvalitami jsou vášnivost, nadšení, vitalita, entuziasmus a síla jít do světa plného výzev.

S sebou:

  • pohodlné oblečení, přezůvky, polštářek, lehkou deku, psací potřeby, pití.

Stravu a ubytování:

  • ubytování s plnou penzi se platí na místě 33,- €/den (ubytování se slevou 40% – 15,- €/noc, plná penze se slevou 20% – 18,- €)
  • prezentace a ubytování první den od 8:30 hod. na recepci penzionu
  • začátek první den v 10:00 hod.
  • ukončení poslední den v 17:00 hod.
  • překlad z angličtiny zabezpečen

Při zaplacení zálohy, objednání stravy a ubytování tři týdny před kurzem (tzn. do 22.10.2015) bude poskytnuta sleva 10%.
Přihlášky na výcvik zasílejte prostřednictvím formuláře. Na jejím základě Vám budou zaslány podrobné informace o platbě zálohy.

Comments are closed.