Interaktivní kranio

Víkendový seminář určený pro absolventy Kraniosakrální terapie min. úrovně I.

Využíváte, co jste se na seminářích naučili a našli jste limity? Máte otázky ze své praxe a hledáte na ně odpovědi? Chcete si znovu oživit představu o strukturách, které ošetřujete? Chcete prohloubit své dovednosti a dostat se za techniky? Chcete vědět víc o tom, jak mozek funguje? Chcete si vyzkoušet, jak si sami můžete zharmonizovat svůj rytmus? Chcete poznat další přístupy Kraniosakrální terapie a rozšířit své možnosti? Chcete vědět jaké domácí úkoly pro klienty podpoří vaši práci? Chcete opět zažít Kranio ošetření a sdílet energii skupiny?

Již jsme sdíleli spoustu nových anatomických vhledů, shrnutí kraniosakrálních dotekových technik, vývoj a funkce mozku v souvislostech s naší prací, vzájemné ošetření ve trojicích s rozdělením do rolí – terapeut, klient a pozorovatel. Důvěra. Jak vytvářet prostor důvěry. Přesah kraniosakrální terapie do filozofie života.

Společně s lektorkou se věnujeme odpovědím na otázky, které se sebou i v sobě přinesete. Nejprve nás čekají terapeutické role a jak se poučit z chyb jiných. Jak v sobě pochopit a budovat facilitátora kraniosakrální terapie? Jak uzdravit léčitele a pomocníka v sobě? Jak dokázat vytvořit terapeutický vztah a ne vazbu?

Kromě kraniosakrální terapie lektorka využívá svoje zkušenosti z dlouholeté praxe facilitacie, systemických konstelací, bioenergetiky a práce se skupinou tak, aby se účastníci dostali do kontaktu se svou silou a důvěrou. Program se tvořivě přizpůsobuje potřebám účastníků.

Lektor kurzů:

Přihlášky na výcvik zasílejte prostřednictvím formuláře. Na jejím základě Vám budou zaslány podrobné informace o platbě zálohy.

Comments are closed.

Termíny výcviku:

Začátek
Ukončení
Výcvik
Místo
Lektor