Prasadam

E-mail: info [zavináč] mandira.name

Web: www.mandira.name

Působí jako lektor seminářů osobního rozvoje v České republice, Německu, Anglii, na Thajwanu a v Číně. Zároveň vede individuální sezení a příležitostně režíruje divadelní představení.

Moje životní cesta a zkušenosti, ze kterých čerpám:
V roce 1965 jsem si splnil svůj sen a po vystudování herectví v Mnichově jsem začal hrát, režírovat a psát vlastní divadelní hry.
Od roku 1972 jsem s divadelním souborem Rote Reibe cestoval a vystupoval po celé Evropě.
V roce 1979 jsem poprvé odjel do ašrámu v Puně v Indii, kde jsem se účastnil každodenních rozprav Bhagwana Shree Rajneeshe – Osha a stal se jeho dlouholetým žákem.
Následujících 20 let jsem se pravidelně vracel do Puny. Zde jsem, mimo jiné, založil divadelní skupinu pod názvem „Zenové divadlo- Improvizace“ se kterou jsem v tomto období uspořádal řadu vystoupení také v Evropě (Paříž, Berlín, Mnichov, Frankfurt, Hannover, Oslo, Miasto, Risk) a USA (Seattle a New York). Současně jsem režíroval divadelní hry a muzikály v Kreatin Art Department v Puně.
V roce 1981- 1984 jsem se podílel na založení Osho centra v USA a Berlíně.
V roce 1984 jsem od Osha přijal nové jméno Svámí Anand Prasadam, které s láskou užívám dodnes.
V období 1988 – 2002 jsem vedl každoroční, intenzivní šestitýdenní divadelní tréninky (Evropa, USA, Thajwan, Indie) a sám procházel výcvikem ve Vipasana retreat, Centering, Primal, Tantra, Avernes intenziv, Astrologický tréning, Gurdieff – dance trening /Amio, Jivan/, AFH – Anti Fischer Hoffman proces /Sudha/, Primal-intenziv, Voice dialog, Paiting group, Mask trening /Jivan, Mery/, Satory – intenziv, 7 úrovní vědomí /Wadud, Waduda/, Astrologie, Trauma work, Systemické konstelace.
V roce 1997 jsem uskutečňoval pravidelné výcviky Kausal trening- regrese, Enneagram (Bassier) a od roku 1999 do současnosti vedu intenzivní tréninky učení Diamond Logos – práce s esencemi (Faisal, Kuvajt).
Od roku 2000 jsem lektorem osobnostních seminářů a od roku 2005 vyučuji Diamond Logos – esence v České republice, Německu, Anglii, Švýcarsku, Bulharsku, na Thajwanu a Číně.

Comments are closed.